Κυριακή, 18 Δεκεμβρίου 2011

ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ - 2011 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ



ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
email:sxolipodosfairoykaterini@hotmail.com ΤΗΛ:2351023449 ΚΙΝ:6982766856


ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ....ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ - ΠΕΜΠΤΗ 29-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011
ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΥ ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ
========
ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗΣ: ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
========
 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΔΙΗΜΕΡΟΥ (ΣΕΛΙΔ 2)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ - ΗΜΕΡΑ ΠΕΜΠΤΗ 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΑ 99-00
ΟΜΑΔΕΣ:
1.ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2.ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
3.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ    ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
4.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΙΤΣΗΣ
5.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΠΑΙΔΙΚΑ 97-98
ΟΜΑΔΕΣ:
1. ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
3.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΙΤΣΗ
4.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
5.25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΝΕΩΝ 95-96
ΟΜΑΔΕΣ:
1.ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2.ΑΡΙΣΤΕΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
3.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΙΤΣΗ
ΑΓΩΝΕΣ: ΓΗΠΕΔΟ 2
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10.00
ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΑ:20 λεπ

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
2.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΠΛΙΤΣΗΣ
3.ΓΙΩΤΣΑΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4.ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
5.ΠΛΙΤΣΗΣ – ΓΙΩΤΣΑΣ
6.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
7.ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – ΠΛΙΤΣΗΣ
8.ΓΙΩΤΣΑΣ-ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
9.ΠΛΙΤΣΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
10.ΓΙΩΤΣΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΑΓΩΝΕΣ: ΓΗΠΕΔΟ 1
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10.00
ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΑ:25 λεπ

1.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΠΛΙΤΣΗΣ
2.ΓΙΩΤΣΑΣ - ΜΑΡΤΙΟΥ
3.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
4.ΠΛΙΤΣΗΣ-ΜΑΡΤΙΟΥ
5.ΓΙΩΤΣΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
6.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ ΜΑΡΤΙΟΥ
7.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΛΙΤΣΗΣ
8.ΓΙΩΤΣΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
9.ΜΑΡΤΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
10.ΓΙΩΤΣΑΣ-ΠΛΙΤΣΗΣ
ΑΓΩΝΕΣ:ΓΗΠΕΔΟ 1
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 14+-45
ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΑ:40 λεπ

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
2.ΠΛΙΤΣΗΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
3.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΠΛΙΤΣΗΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ -ΗΜΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΑ 99-00
ΟΜΑΔΕΣ:
1.ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2.ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
3.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ    ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
4.ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
5.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ

ΠΑΙΔΙΚΑ 97-98
ΟΜΑΔΕΣ:
1. ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2.ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
3.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΩΤΣΑ
4.25η ΜΑΡΤΙΟΥ
ΝΕΩΝ 95-96
ΟΜΑΔΕΣ:
1. ΣΧΟΛΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
3.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
ΑΓΩΝΕΣ: ΓΗΠΕΔΟ 2
ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 10.00
ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΑΓΩΝΑ:20 λεπ

1.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
2.ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
3.ΓΙΩΤΣΑΣ –ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
4.ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
5.ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΓΙΩΤΣΑΣ
6.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
7.ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ – ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
8.ΓΙΩΤΣΑΣ-ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ
9.ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ–ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
10.ΓΙΩΤΣΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ


/

Δεν υπάρχουν σχόλια:


powered by Agones.gr - Stoixima